bitcoinmi-ethereum-mu

Geride bıraktığımız yılın Eylül ayında aldığı karar doğrultusunda Çin, Bitcoin borsalarının Çin’deki faaliyetlerini durdurmuştu. Çin hükümetinin aldığı karar ise BTCC China, Huobi ve OKCoin’in ülke sınırları içerisinde erişime engellenmesi ve bu 3 borsanın kapatılmasıydı. Bitcoin, yeni nesil elektronik para sistemine ilgi her geçen gün artıyor bir çok kişi Bitcoin yatırımı yapmak istiyor, ve bunun için Türkiye’de faaliyet gösteren sitelerden alışveriş yapıyor ancak bir müddet sonra fiyatları pahalı bulunca daha ucuza bitcoin alabilmek için başka kişilerle anlaşılmaya çalışılıyor işte bu noktada aslında sizleri büyük tehlikeler bekliyor daha önce bu konuyla ilgili bir kaç haber okumuşsunuzdur son olay ise Antalya da yaşandı.

Tek İstedikleri Ucuz Bitcoin Satın Almaktı

İstanbul’ da iki arkadaş ucuz bitcoin satın almak için Antalya’dan bir kişi ile anlaştı yanlarında 182 bin dolarla Antalya’ya gelen Y.C VE A.K hiç beklemedikleri bir olayla karşılaştı silahlı 3 kişi tarafından gasp edilen iki arkadaş yanlarındaki 182 bin dolardan oldu.
Olay 8 Aralık Cuma Günü Antalya Muratpaşa da yaşandı saat 8 sıralarında Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesine Bitcoin bozdurmak için gelen iki arkadaş kimlikleri henüz belirlenemeyen üç kişi tarafından gasp edildi yanlarındaki 182 bin doları gaspçılara kaptıran Y.D ve A.K polise şikayette bulundu. Gaspçıların yakalanması için polis teknik takip başlattı. Bu gibi olaylarla karşılaşmamak için bitcoin al ve bitcoin sat işlemlerinizi sadece güvenilir siteler aracılığıyla yapmalısınız.

bitcoin alıp satmak isteyenler çok dikkatli olmalı . sadece resmi iş yapan ve güvenilir yerleri tercih ediniz.

Semih diyorki.. EN İYİ YORUM

GÜNCELLEME: Alışverişlerinizi sadece yasal şirketlere sahip sitelerden yapınız.

Generic placeholder image

Tuur Demeester

2021 Yılında Bir Bitcoin'i 100 Bin dolara bulmak zor olacak gibi görünüyor. Elbetteki düşüş çıkışlar olacak ama 100 bin doları göreceğiz.

Yorumlar / 3

 1. Generic placeholder image
  Celal
  Cevap Yaz

  Ucuz bitcoin alıp satmak isteyenlerin başına gelen sıkça şey.

 2. Generic placeholder image
  Merve
  Cevap Yaz

  Bundan sonra 3 gasp olayı daha yaşandı . millet salak olunca çok yaşanır bu olaylar.

 3. Generic placeholder image
  Peyman
  Cevap Yaz

  ben i,ranlıyım pitcoin pozdurmak için geldim türkiye beni dolandırlar istanbulda şikayetçi oldum