Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin Almak İçin Ne Yapmam Gerekir ?

Bitcoin almaya karar verdin peki şimdi ne yapmalısın ? Öncelikle herşey çok karışık yapamayacağım diye umutsuzluğa kapılma, bilgisayar ile hiç alakası olmayan nice insanlar yapıyor bu işlemleri tek yapman gereken yazılanları iyice okuman ve videoyu izlemen gerisi zaten kendiliğinden gelicektir.

Haydi Bitcoin Almaya Başlayalım

Öncelikle bir cüzdanın olması gerekiyor ki bitcoin – ethereum veya diğer bütün coinleri bu cüzdanda saklayabilesin gerektiğinde satabilesin bunun için bir çok site var ama bizim size önerebileceğimiz  site var .

üyelik açarak kendine cüzdan oluşturabilirsin.

  1. Site  https://www.binance.com/?ref=12516277

Bununla ilgili videolar alt kısımda mevcut üyelik açmak çok kolay.

Cüzdan Oluşturduk Cüzdana Nasıl Bitcoin yada Ethereum Göndericem ?

Cüzdanınızı açtıysanız artık cüzdana bitcoin yada ethereum gönderebiliriz (tavsiyemiz ethereumdur) aldığınız bitcoin yada ethereumu dilerseniz bitcoin ethereum olarak dilersenizde başka bir alt coine çevirerek cüzdanınızda tutabilirsiniz bununla ilgili video da altta mevcut.

Sağ alt köşeden canlı yardımdan veya 0545 524 68 82 numaralı whatsapp hattımızdan mesaj olarak yada Appindex skype adresimizden bize yazın ve bitcoin yada ethereum almak istediğinizi söyleyin, Örnek 1000 tl lik ethereum almak istiyorum diyin (Ethereum Min Tutar: 150 tl Bitcoin: 350 tl.) temsilcimiz size ne kadar ethereum yada bitcoin geçeceğini söyleyecektir size uygun banka hesabını isteyin ve havale/eft işlemini gerçekleştirin ödeme yapıp cüzdanınızdan ethereum yada bitcoin adresinizi iletin ödemeniz kontrol edilip transferiniz anında başlatılsın.Ethereum yaklaşık 20 dk civarında cüzdanınıza geçmektedir Bitcoin de bu süre ortlama 1 saat civarıdır.

KUCOIN ÜYELİK VİDEOLU ANLATIM

Üyelik Linki: https://www.kucoin.com/#/?r=24H2u

Binance ÜYELİK VİDEOLU ANLATIM

ÜYELİK LİNKİ: https://www.binance.com/?ref=12516277

AL -SAT YAPMAK

ARKADAŞLARINIZI ÜYE YAPIN SİZDE KAZANIN

Üyelik Linki: https://www.kucoin.com/#/?r=24H2u

https://www.youtube.com/watch?v=FHdLwPXgblA