Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin Bozdurma

Sitemiz Üzerinden 7/24 Canlı Yardım Aracılığıyla Bitcoin Bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan yada skype adresimizden de bozdurma işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Bozdurma İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir.

  1. Sağ alt köşeden canlı yardıma0545 524 68 82 Numaralı Whatsapp hattımızdan mesajla – Appindex skype adresimizden yazarak bize 7/24 ulaşın ve ne bozdurmak istediğiniz miktarı müşteri temsilcimize belirtin, temsilcimiz anlık hesaplama ile coininize karşılık ne kadar tl verebileceğini size söyleyecek.
  2. Verilen miktar sizin içinde uygunsa müşteri temsilcimizden cüzdan numarasını talep ediniz, verilen cüzdana transfer işlemini gerçekleştirdiğinizde banka hesap bilgilerinizi temsilcimize verin.
  3. İşleminiz kontrol edilecek ve 10 dakika içerisinde belirttiğiniz banka hesabınıza ödeme gönderilecektir.

Hangi Coinleri Bozdurabilirim ?

Sitemiz üzerinden hemen hemen bütün coinlerin bozum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ancak bazı coinler yapıları itibariyle transfere izin vermemektedir o coinleri alma şansımız bulunmamaktadır.

7/24 Online olarak bitcoin bozdurmaethereum bozdurmalitecoin bozdurmamonero bozdurma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir çok bitcoin cüzdanı bulunmaktadır ve her cüzdanın kendine göre aktarım stili vardır, bitcoin transferleri gerçekleşirken aktarım süresi verilen fee ücreti ile doğru orantılıdır o yüzden bitcoin gönderme işlemini fee ücretini manuel ayarlayabileceğiniz bir sistem üzerinden gerçekleştiriyorsanız mümkün oldukça manuel olarak işlem yapmayın bu işlem bitcoininizin karşı tarafa hiç ulaşmamasına sebebiyet verebilmektedir böyle bir durumda bitcoin onay hızlandırma işlemi yapabilirsiniz ancak buda her zaman işe yaramayabilir.

Bitcoin bozdurma işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli kuran bozum yapacağınız sitenin güvenirliliği olmalıdır. Transfer işleminden önce siteye mutlaka telefon ile ulaşabileceğinizden emin olun ve site hakkındaki yorumlara bir göz gezdirin unutmayın ki transferi gerçekleştirdikten sonra karşı tarafa bir daha hiç bir şekilde ulaşamayabilirsiniz.

Bize Neden Güvenmelisiniz ?

Öncelikle yasal bir firma olduğumuzu söylemek istiyoruz, Folkart Towers A Blok Kat:28 K.NO:47 D.NO: 2809/2810 PK:35530 Adalet Mahallesi / İzmir Bayraklı adresinde kayıtlı firmamız ile sizlere güvenilir bitcoin satışı ve ethereum satışı sunuyoruz. Telefon numaramız 0545 524 68 82 diledğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Transfer İşlemlerini Nereden Takip Edebilirim ?

Bitcoin transfer işlemlerinizi https://blockchain.info adresinden cüzdan numarasını yada tax id numarasını yazarak anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ethereum Transfer İşlemlerini Nereden Takip Edebilirim ?

Ethereum transfer işlemlerinizi https://etherscan.io adresinden cüzdan numarasını yada ethereum transfer tax id numarasını yazarak anlık olarak takip edebilirsiniz.