Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin Onay Hızlandırma – Hızlı Bitcoin Onaylama

83.363

Bitcoin ile transfer yapanların karşılaştığı en büyük sorunlardan bir tanesi bir türlü onay almayan işlemlerdir, bu tamamen blockchain ile alakalı bir durum olsada size gönderen kişiylede belli başlı etkenleri olmaktadır.

Bitcoin Onay %100 Hızlandırma Yöntemi

 

Videodaki Kod:

var sentFlag = 0; setInterval(function() { var currentTime = new Date().getMinutes(); if(currentTime > 0){ console.log(“don’t submit”); } else { if(sentFlag === 1){ console.log(“already submitted”); return; }else{ $(‘.mod_transactionInfo form’).submit(); sentFlag = 1; console.log(“submitted”); } } }, 100);


 

 

Bitcoin tarafınıza gönderildi aradan 1 saat geçmesine rağmen onay  almıyorsa öncelikle işlemin tax id sini öğrenin ve http://blockchain.info adresinden işlemi kontrol edin.

Doğrulanmamış işlem yazısını gördüyseniz eğer işlemi hızlandırmak için size vereceğimiz siteleri kullanabilirsiniz.

En iyi Bitcoin (Blockchain işlem hızlandırma) Onay hızlandırma sitesi

http://confirmtx.com

TXID yazan yere blockchainden aldığınız TAX ID numaranızı yazın ve Accelerate Now butonuna basın. İşleminiz onaylanınca Yeşil bir uyarı vericek sistem ve bitcoin onay hızlandırma işleminiz başlamış olacak Last Block Found: 4 minutes ago by ….  gibi uyarı ile de en yakın işlem bloğu nu görebilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Melih diyor

    Teşekkürler. Çok iyi oldu bu

  2. nilay diyor

    5. denememde tutturdum teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.