Ultimate magazine theme for WordPress.

Ethereum Nasıl Satın Alınır?

3.255

Ethereum nasıl satın alınır sorusunun cevabını tüm ayrıntıları ile makalemizde bulabilirsiniz.

Geride bıraktığımız yıldan itibaren günümüze kadar uzanan zamanda tüm sohbet ortamlarının hemen hemen vazgeçilmez konusu kripto paralar ve kripto para piyasaları. Bitcoin’in fiyatı geçtiğimiz 2 hafta önce düşmüş olsa da Ethereum istikrarlı ve düzenli bir şekilde yükseliş göstermeye devam ediyor. Ethereum, değer olarak düştüğü zaman maksimum 1 hafta içerisinde kendini toparlıyor ve eski fiyatına geri dönerek grafiğinin üstüne çıkıyor.

Yatırımınızı Ethereum üzerinden yapmayı planlıyorsanız ve daha önce Ethereum hakkında herhangi bir araştırma yapmadıysanız, bilgi sahibi değilseniz ve eş dost ortamında sadece kazandırdığını duyduysanız acele etmemenizi öneriyoruz. Kısa vadede yüksek beklenti içerisine giren insanlar aldığı coinleri 2 gün içerisinde tekrar satmaya kalkıyor ve yanlış duyulan sözlerin kurbanı oluyorlar. Bu, haliyle piyasayı da etkiliyor ve piyasada gereksiz bir coin yığılması yaşanıyor.

İlk önce Ethereum nedir onun öğrenilmesi gerekli ve Ethereum’a sahip olmak için neler yapmak gerekli bunların bilinmesi gerekmektedir. Bu konuda bilgiler internet de hemen hemen her sitede yer almaktadır ve ulaşılması da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu işi yapmak istiyorsanız tamamen bilgi sahibi olmak için Ethereum piyasasına zaman ayırmak. Öncelikle kripto paraları elinizde tutmanız için ve yönetebilmeniz için bir wallet adresine yani cüzdana ihtiyacınız var.

Aldığınız Ethereum veya Bitcoin veya diğer alt coinleri elinizde tutmanız için bizim sizlere önerdiğimiz iki cüzdan sitesi var. Bu iki site hem yıllardır hizmet vermektedir hemde işlemler çok hızlı bir şekilde halledilmektedir.

1- Binance

Binance üzerinden cüzdan oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2- Kucoin

Kucoin üzerinden cüzdan oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda, yukarıda verdiğimiz cüzdan sitelerinde coin çevirme işlemi de yapabilirsiniz. Yani bir alt coin almayı düşünüyorsanız ve yatırımınızı alt coinden yana yapmak istiyorsanız Ethereum alıp Binance ve Kucoin üzerinden Ethereum’u istediğiniz alt coine cevirebilirsiniz.

Gelelim esas sorumuzun cevabına. Ethereum nasıl satın alınır?

Sitemiz üzerinden 7/24 aktif Bitcoin ve Ethereum satışı yapılmaktadır. Whatsapp üzerinden, canlı yardım bölümünden ve Skype üzerinden Ethereum al, Ethereum Sat işlemlerinizi dakikalar içinde kolayca yapabilirsiniz.

1 yorum
  1. Kemal Buran diyor

    selam burası borsa sitesimi ve nasıl üye olurum? Eth almak istiyorum yardımcı olur musunuz tşk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.